
Док-станція I-tec USB-C KVM Dock PRO Three Hosts C31KVMDOCKPDPRO
15 173 ₴
- В наявності
- Код: 189242586
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. I-tec C31KVMDOCKPDPRO док-станція Провідна USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Чорний. i-tec C31KVMDOCKPDPRO. Технологія підключення: Провідна, Інтерфейс хоста: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Максимальна потужність USB: 92 W. Швидкість передачі даних через Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Колір продукту: Чорний, Швидкість передачі даних: 10 Gbit/s, Максимальна частота оновлення: 144 Hz. Тип живлення: Змінний струм, Потужність: 180 W, Робоча напруга: 20 V. Підтримувані мобільні операційні системи: Android, iOS, Інші підтримувані операційні системи: ChromeOS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | I-TEC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Сумісність з брендом | Android |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | C31KVMDOCKPDPRO |
| Марка | I-TEC |
| Тип | Док-станції |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 173 ₴



