
Док-станція Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500 (40BE0135EU)
16 309 ₴
- В наявності
- Код: 189288775
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500 (40BE0135EU). це просунута док-станція, яка значно підвищує функціональність ноутбуків. Завдяки їй користувачі можуть легко підключати різноманітні периферійні пристрої, що підвищує комфорт роботи, особливо в режимі віддаленого або гібридного доступу. Док-станція. дозволяє швидко перетворити ноутбук на потужну робочу станцію, усуваючи проблеми, пов'язані з частим підключенням і відключенням кабелів. Типи док-станцій. На ринку доступно багато типів станцій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.26 |
| Мoдель | 40 |
| Роз'єм Kensington | 1 |
| Тип | Док-станції |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 309 ₴






