
Відеокарта Pny Geforce RTX 5050 8GB 1F (VCG50508SFXPB1)
19 195 ₴
- В наявності
- Код: 189390325
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. PNY GeForce RTX5050 1F 16GB GDDR6 128bit Відеокарта VCG50508SFXPB1. ЗМІНЮЄ ГРУ. Вступайте в архітектуру NVIDIA Blackwell з відеокартою GeForce RTX 5050, оснащеною ядрами Ray Tracing четвертого покоління та ядрами Tensor п'ятого покоління, які забезпечують проривні можливості AI та продуктивність у найважливіших іграх і додатках. Модель: GeForce RTX5050. З'єднання відеокарти: PCI-E 8x ver. 5.0. Виробник чіпсета: NVIDIA. Чіпсет: GeForce RTX 5050. Тип пам'яті: DDR6. Шина пам'яті: 128-бітна. Обсяг пам'яті VRAM: 8 ГБ. Тактування ядра: 2317 МГц. Тактування ядра (Boost): 2572.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 146 мм |
| Мoдель | GeForce RTX 5050 Single Fan |
| Максимальне споживання потужності | 130 |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Тип з'єднання | PCI-Express x8 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 195 ₴






