
Відеокарта Gigabyte Nvidia Geforce RTX 5050 8 ГБ GVN5050D68GD
19 603 ₴
- В наявності
- Код: 189390330
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Gigabyte Geforce Rtx 5050 8 Gb (GVN5050D68GD). це просунута графічна карта, яка задовольнить потреби як гравців, так і професіоналів, що займаються комп'ютерною графікою. Завдяки сучасним технологіям, таким як. ray tracing., та великій пам'яті VRAM, модель ця пропонує виняткову продуктивність і якість зображення. Вибір цієї карти - це крок до кращих вражень у віртуальних світах та в роботі з вимогливими графічними додатками. Модель і інтерфейс графічної карти. Графічна карта. Gigabyte Geforce Rtx 5050. основана на.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 145 мм |
| Мoдель | GeForce RTX 5050 D6 8G 8GB |
| Марка | Gigabyte |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6 |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Шина даних | 128 |
| Ширина | 111 мм |
| Ядра CUDA | 2560 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 603 ₴

