
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL 15,6" i5 16GB 512GB Win11 83GW009APB
45 498 ₴
- В наявності
- Код: 189512330
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL. це сучасний пристрій, який поєднує в собі. продуктивність.,. функціональність. та. мобільність. як для студентів, так і для професіоналів, ця модель забезпечує комфорт роботи та розваг. Завдяки використанню сучасних технологій,. Lenovo V15 G5 IRL. вирізняється міцним виконанням та винятковою обчислювальною потужністю. Продуктивність та обчислювальна потужність. Серце цього пристрою становить. процесор Intel Core i5-13420H., який завдяки своїм. 8 ядрам. забезпечує чудову обчислювальну потужність. Ноутбук має. 16 ГБ оперативної пам'яті. типу. DDR5.,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.61 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18.3 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | V15 G5 IRL |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип матриці | TN |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 498 ₴






