
Ноутбук Gigabyte Gaming A18 18 Ryzen7 16GB 512GB NoOS 3VHK3EEF93SD
67 147 ₴
- В наявності
- Код: 189547120
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Gigabyte Gaming A18 R7 260 WQXGA 165Hz 16GB 512SSD RTX5060 DLSS 4. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР GIGABYTE. Ми є ключовим партнером компанії Gigabyte. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії Gigabyte і призначені для українського ринку. ВОСЬМЯДИРНИЙ. Процесор. AMD Ryzen™ 7 260. Диск. SSD PCIE 2280 4.0 512GB. Пам'ять. RAM DDR5 16 GB 5600MHz. Матриця. 18" WQXGA 165Hz IPS. Відеокарта. NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7. Ємна. батарея. 76Wh. Підсвічування клавіатури - однозонне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24.9 мм |
| Глибина | 293 мм |
| Код виробника | 3 |
| Мoдель | Gaming A18 2025 3VHK3EEF93SD |
| Марка | Gigabyte |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 147 ₴

