
Док-станція для ноутбуків Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 40BA0265EU
23 422 ₴
- В наявності
- Код: 189587022
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 Провідна Чорний. Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500. Технологія з'єднання: Провідна, Інтерфейс хоста: Thunderbolt 5, Максимальна потужність USB: 180 Вт. Швидкість передачі даних через Ethernet LAN: 2500 Mbit/s. Колір продукту: Чорний, Назва кольору: Eclipse Black, Тип HD: 8K Ultra HD. Тип живлення: Змінний струм, Потужність: 265 Вт. Ширина продукту: 235 мм, Глибина продукту: 80 мм, Висота продукту: 30 мм. Найважливіші технічні параметри. Захист - Kensington Lock: Так. Захист - Тип роз'єму замка кабеля: Kensington.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 |
| Марка | Lenovo |
| Роз'єм Kensington | 1 |
| Тип | Док-станції |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 422 ₴






