
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607VA-RP098W 16" Core i5 16GB 512GB Win11 90NB1672M007D0
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 189628535
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS Vivobook S16. Розумніший. Продуктивніший. Безпечніший. Насолоджуйтесь надійною продуктивністю з ноутбуком ASUS Vivobook S16 – вашим ідеальним супутником на кожен день. Незалежно від того, чи використовуєте ви його для роботи, навчання чи розваг – цей елегантний і стильний ноутбук дозволить вам легко виконати будь-яке завдання. Він оснащений процесором Intel® Core™ 5 (серія 2) і батареєю потужністю 70 Вт·год, яка забезпечує до 20 год. часу роботи, гарантуючи надійну потужність для безперервної продуктивності. Металевий корпус є як сучасним, так і практичним у використанні, а дисплей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 25.1 мм |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | ASUS Vivobook S16 S3607 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴

