
Ноутбук Gigabyte GAMING A16 16" Ryzen 7 16GB 512GB без ОС 3THK3EE893SD
56 671 ₴
- В наявності
- Код: 189753175
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Laptop Gigabyte GAMING A16 16"/Ryzen 7/16GB/512GB/NoOS (3THK3EE893SD). Laptop. Gigabyte GAMING A16. це відмінне поєднання. продуктивності., функціональності. та. мобільності., як для гравців, так і для професіоналів. Він був розроблений з думкою про інтенсивне використання, пропонуючи передові технічні параметри та привабливий дизайн. Завдяки цій моделі, користувачі можуть насолоджуватися плавністю роботи в вимогливих умовах, а також високою якістю зображення. Обладнання та продуктивність. працює на. потужному процесорі AMD Ryzen 7 260.,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 263 мм |
| Код виробника | 3 |
| Мoдель | Gaming A16 3THK3EE893SD |
| Марка | Gigabyte |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 671 ₴

