
Відеокарта ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge OC WHITE ED 12GB GDDR7 ZTB50700Q10P Nvidia
38 947 ₴
- В наявності
- Код: 189763017
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge OC NVIDIA 12 GB GDDR7. Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge OC. Сімейство графічних процесорів: NVIDIA, Графічний процесор: GeForce RTX 5070. Пам'ять адаптера відеокарти: 12 GB, Тип пам'яті адаптера графіки: GDDR7, Шина пам'яті: 192 біт. Макс. роздільна здатність: 7680 x 4320 px. Версія DirectX: 12 Ultimate, Версія OpenGL: 4.6. Тип інтерфейсу: PCI Express x16 5.0. Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 2 вент. Найважливіші технічні параметри. Нейронний процесор (NPU) - Продуктивність NPU до: 988 TOPs. Процесор - CUDA: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZOTAC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 241 мм |
| Мoдель | GeForce RTX 5070 Twin Edge OC |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 250 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR7 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип з'єднання | PCIe 5.0 x16 |
| Чипсет | GeForce RTX 5070 |
| Шина даних | 192 |
| Ширина | 120 мм |
| Ядра CUDA | 6144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 947 ₴

