
Точка доступу Ubiquiti U7-PRO-OUTDOOR U7PROOUTDOOR
18 889 ₴
- В наявності
- Код: 189765184
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Access Point Wi-Fi 7 Ubiquiti UniFi U7 Pro Outdoor 2.4GHz(2 x 2)/5GHz(4 x 4) PoE+ 1x2,5G (U7-PRO-OUTDOOR-EU). Ubiquiti UniFi U7 Pro Outdoor U7-PRO-OUTDOOR — Революційна точка доступу WiFi 7 PoE+ для зовнішнього використання. Ubiquiti UniFi U7 Pro Outdoor U7-PRO-OUTDOOR це просунута точка доступу WiFi 7, призначена для роботи в складних зовнішніх умовах, що поєднує високу пропускну здатність з низькими затримками. Пристрій використовує можливості стандарту WiFi 7, щоб обслуговувати більшу кількість одночасних користувачів і вимогливих додатків. Завдяки підтримці PoE+ встановлення є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Висота | 290 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | Підтримка PoE |
| Мoдель | U7 Pro Outdoor |
| Марка | Ubiquiti |
| стандарти, що підтримуються | 802.11 |
| Режим роботи | Access Point |
| Частота роботи | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 889 ₴


