
TP-Link Комутатор Omada IES206GPP 6-портовий Gigabit Industrial Mgd PoE+ IES206GPP
14 094 ₴
- В наявності
- Код: 189814188
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Перемикач Industrial Easy Managed Omada, 6 гігабітних портів, в тому числі 3 порти PoE+ і 1 порт PoE. 4 гігабітні порти RJ45 (1 PoE++, 3 PoE+). 1 гігабітний порт Combo RJ45/SFP і 1 гігабітний слот SFP. Живлення PoE загальною потужністю 120 Вт і максимально 60 Вт PoE на порту PoE. Професійна конструкція класу промисловості: Допустима температура роботи -40-75°C, Захист від гроз 6kV і Вхід резервного живлення 1+1. Розширені функції: До 250м діапазону передачі PoE, VLAN, QoS і STP/RSTP. Централізоване управління в хмарі через веб-сторінку або додаток Omada. Витривалий алюмінієвий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 120 мм |
| Кількість портів | 6 |
| Мoдель | IES206GPP |
| Призначення | Rack |
| Тип | Керований |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 094 ₴





