
SSD диск KINGSTON Fury Renegade G5 8TB SFYR2D8T1
99 243 ₴
- В наявності
- Код: 189815201
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Kingston Technology 8T FURY RENEGADE G5 M.2 2280 NVMe SSD, 8 TB, M.2, 14800 MB/s. Для гравців, ентузіастів обладнання та вимогливих користувачів, які очікують найвищої продуктивності. Диск SSD Kingston FURY™ Renegade G5 PCIe 5.0 NVMe M.2 - це рішення, призначене для вимогливих користувачів, ентузіастів обладнання та гравців, які хочуть використати потенціал найновішого інтерфейсу п'ятого покоління. Завдяки неймовірній швидкості читання до 14 800MB/s і запису до 14 000MB/s його екстремальна продуктивність прискорює завантаження ігор та додатків і скорочує час реакції, а унікальна конструкція забезпечує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.8 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Додаткові функції | NVMe |
| Мoдель | SFYR2D 8T1 |
| Марка | Kingston |
| Надійність MTBF | 2 000 000 h |
| Об'єм | 8 л |
| Роз'єм | PCI-E x4, M.2 |
| Тип пам'яті | TLC |
| Формат | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 243 ₴

