
Ноутбук Msi Cyborg 15 B13WEKG-626XPL 15,6" i7/16GB/512GB NoOS B13WEKG626XPL
63 655 ₴
- В наявності
- Код: 189948686
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Msi Cyborg 15 B13WEKG-626XPL 15,6"/i7/16GB/512GB/NoOS (B13WEKG626XPL). Ноутбуки стали невід'ємною частиною сучасного життя, поєднуючи в собі функціональність, мобільність і продуктивність. В епоху дистанційної роботи, навчання чи комп'ютерних ігор, відповідна модель може значно підвищити комфорт та ефективність щоденного використання. Модель Msi Cyborg 15 B13WEKG-626XPL є відмінним прикладом пристрою, який поєднує сучасні технології з привабливим дизайном, пропонуючи все, чого можна очікувати від обладнання класу преміум. Його універсальність та висока продуктивність роблять його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23.2 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | B13WEKG626XPL |
| Мoдель | Cyborg 15 B13WEKG-626XPL |
| Марка | MSI |
| Матеріал | Метал |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 655 ₴





