
Ноутбук HP OMEN 16-am0007nw 16" Intel Core Ultra5 32GB 1TB Win11
81 924 ₴
- В наявності
- Код: 190005988
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук HP OMEN 16-am0007nw призначений для вимогливих користувачів та геймерів. Пристрій оснащений 16-дюймовим екраном з високою чіткістю, процесором Intel Core Ultra5, що забезпечує потужну продуктивність для роботи з додатками та ігр. Оперативна пам'ять 32GB дозволяє комфортно працювати з кількома завданнями одночасно. Накопичувач SSD на 1TB забезпечує швидкий запуск системи та додатків. На пристрої передінстальована операційна система Windows 11. Модель BW4S2EA має стандартний набір портів і з'єднань для синхронізації з периферією. Ноутбук підходить для професійної роботи, обробки медіа-контенту та сучасних ігор. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.43 |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 269 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 62.5% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвічування клавіатури, Мультитач тачпад, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 83 |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Кількість комірок акумулятора | 6 |
| Кеш процесора | 18 |
| Мoдель | OMEN 16-am0007nw |
| Максимальний час роботи | 5,45 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 2 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 144 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 4900 |
| Яскравість матриці | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 924 ₴







