
Відеокарта PNY RTX PRO 4000 Blackwell 24GB GDDR7 VCNRTXPRO4000SB
113 747 ₴
- В наявності
- Код: 190031990
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відеокарта PNY Technologies Emaga PNY RTX PRO 4000 Blackwell. У сучасному світі відеокарта відіграє ключову роль у досягненні високої продуктивності як у комп'ютерних іграх, так і в графічних додатках. Зростаюча кількість вимогливих програм та все більш складні ігри ставлять перед користувачами виклики, які можна подолати завдяки сучасним рішенням. Відеокарта PNY Technologies Emaga PNY RTX PRO 4000 Blackwell, оснащена 24 ГБ пам'яті GDDR7, є одним з продуктів, який безумовно задовольнить потреби як професіоналів, так і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Висота | 112 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort, DisplayPort x4 |
| Глибина | 242 мм |
| Мoдель | RTX PRO 4000 |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання енергії | 140 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 24 |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник чипсета | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Інші |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR7 |
| Тип охолодження | Активне |
| Частота оперативної пам'яті | 28000 |
| Шина даних | 192 |
| Ширина | 20 мм |
| Ядра CUDA | 8960 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 747 ₴

