
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 14" 210H 16GB 512GB Win11 (21UY007EPB)
54 409 ₴
- В наявності
- Код: 190197983
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkBook 14 G9 | W11 Pro | Core 5 210H | 16GB 512GB | Бізнесовий. ✔️ Новий ноутбук від польського дистриб'ютора. ✔️ Оригінальний Windows 11 Professional – повна версія українською або англійською. ✔️ Безпечна доставка – оригінальна упаковка та професійне захист на час транспортування. ✔️ Клавіатура з повним розкладом PL, без наклейок і без іноземних розкладок, оскільки пристрій призначений для польського ринку. Продуктивність. Процесор: Intel® Core 5 210H. • 8 ядер (4 продуктивних + 4 енергоефективних) / 12 потоків. • Тактування: ядра P 2.2–4.8 GHz, ядра E 1.6–3.6 GHz. •.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Ширина | 314 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Код виробника | 21 |
| Мoдель | ThinkBook 14 G9 IRL |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 409 ₴






