
Відеокарта Acer Nitro Radeon RX 9060 XT 16GB OC з процесором AMD 16GB GDDR6 532942
28 489 ₴
- В наявності
- Код: 190221644
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Acer Nitro RX 5070 XT GAMING OC 16 GB | GPU AMD RDNA 3 з 36 міс. гарантії. Acer Nitro RX 5070 XT GAMING OC. це просунута відеокарта, створена для. ентузіастів ігор. та. творців контенту, які шукають найвищу якість комп'ютерної продуктивності. Завдяки використанню. архітектури AMD RDNA 3. 16 GB пам'яті GDDR6, користувачі можуть насолоджуватися. плавністю гри. у високій роздільній здатності та підтримкою вимогливих графічних додатків. Модель була спроектована з урахуванням інтенсивного використання, з. активним охолодженням, що гарантує оптимальні температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort |
| Глибина | 269 мм |
| Мoдель | Nitro RX 5070 XT GAMING OC |
| Максимальне споживання потужності | 600 |
| Обсяг пам'яті RAM | 16 GB |
| стандарти, що підтримуються | AMD FreeSync, OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon RX 5xxx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6X |
| Чипсет | Radeon RX 9060 XT |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 44 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 489 ₴




