
Відеокарта Acer Nitro AMD Radeon RX 5070 XT GAMING OC 8G DPZ4UWWP01
25 916 ₴
- В наявності
- Код: 190221655
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Acer Nitro RX 9060 XT OC 8GB GDDR6 - графічна карта для ігор. Графічна карта. Acer Nitro Radeon RX 9060 XT OC. є відмінним вибором для ентузіастів ігор та професіоналів, які шукають відмінну продуктивність у вимогливих графічних додатках. оснащена. 8 ГБ пам'яті GDDR6., створена з думкою про підтримку найновіших технологій AMD, таких як. HYPR-RX.,. Fluid Motion Frames 2. та. FidelityFX Super Resolution 4., ця карта забезпечує плавні та реалістичні візуальні враження. Завдяки новаторській системі охолодження з. подвійними вентиляторами FrostBlade™. мідними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | DisplayPort x2 |
| Глибина | 269 мм |
| Мoдель | RX 9060 XT OC |
| Максимальна підтримувана роздільна здатність | 7680 |
| Максимальне споживання потужності | 600 |
| Марка | Acer |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | DirectX 12 Ultimate |
| Виробник чипсета | AMD |
| Роз'єми живлення | 1 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR6X |
| Чипсет | Radeon RX 9060 XT |
| Шина даних | 256 |
| Ширина | 44 мм |
| Ядра CUDA | Не можна застосувати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 916 ₴

