
Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 15,6" Ryzen5 16GB 512GB Win11 83JC00N6PB
56 825 ₴
- В наявності
- Код: 190613837
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9 15,6" Ryzen 5 7235HS RTX4050 16GB SSD-512GB. Lenovo LOQ 15ARP9. це потужний ігровий ноутбук для ігор та повсякденної роботи. Процесор AMD Ryzen 5 7235HS. забезпечує стабільну продуктивність у сучасних іграх та багатозадачності. За графіку відповідає. NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB., що забезпечує плавний геймплей та підтримку сучасних графічних технологій. Ноутбук оснащено. екраном 15,6" Full HD IPS 144Hz 300 нітів., який гарантує плавне зображення та хорошу читабельність. 16GB пам'яті DDR5 4800 MHz. та швидкий. диск SSD 512GB. скорочують часи завантаження системи та.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.38 кг |
| Ширина | 360 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7235HS |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | LOQ 15ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4050 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 825 ₴






