
Док-станція Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 100W 40BC0100EU
13 453 ₴
- В наявності
- Код: 190615557
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 Провідна Чорний. Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500. Технологія з'єднання: Провідна, Інтерфейс хоста: USB4, Максимальна потужність USB: 65 Вт. Швидкість передачі даних через Ethernet LAN: 1000 Mbit/s. Колір продукту: Чорний, Назва кольору: Eclipse Black, Максимальна роздільна здатність: 3840 x 2160 px. Тип живлення: Змінний струм, Живлення: 100 Вт. Ширина продукту: 218 мм, Глибина продукту: 80 мм, Висота продукту: 31,5 мм. Найважливіші технічні параметри. Дисплей - Максимальна частота оновлення: 60 Гц. Порти та інтерфейси -.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31.5 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 40 |
| Марка | Lenovo |
| Роз'єм Kensington | 1 |
| Тип | Док-станції |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 453 ₴






