
Ноутбук Acer Nitro 16S AI 16" Ryzen AI 9 32GB 1TB Win11 AN16S61NHU06EP003
120 920 ₴
- В наявності
- Код: 190617171
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: AMD Ryzen™ AI 9 365 (10 ядер, 20 потоків, 2.00–5.00 GHz, 34 MB кешу). Оперативна пам'ять.: 32 GB (DDR5, 4800 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 64 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/0. Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 16". Роздільна здатність екрану.: 2560 x 1600 (WQXGA). Частота оновлення екрану.: 180 Hz. Відеокарта.: AMD Radeon™ 880M; NVIDIA GeForce RTX 5070Ti. Макс. потужність відеокарти (TGP).: 115 W. Пам'ять відеокарти.: 12 GB GDDR7.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 365 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.18 |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 27.5 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | AN16S61NHU06EP003 |
| Мoдель | Nitro 16S AI AN16S-61-R5PL |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 Ti |
| Мультимедіа | Динаміки, Читач карт пам'яті |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 10, Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота оновлення | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 920 ₴








