
Ноутбук Dell Pro 15 Essential PV15250 15,6" i5 16GB 512GB Win11 PV15250_RPLU_005_P
37 076 ₴
- В наявності
- Код: 190618809
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Надійна та стійка конструкція. Dell Pro 15 Essential PV15250 вирізняється професійним, мінімалістичним дизайном, який чудово підходить для офісного середовища, а також справляється з повсякденним використанням. Продумана конструкція підкреслює міцність і надійність пристрою, пропонуючи впевненість у роботі без надмірних стильових акцентів. Це ноутбук, який виглядає естетично і зберігає функціональність як під час роботи в офісі, так і вдома, так і в подорожі. Dell Pro 15 Essential PV15250 – ноутбук для щоденної роботи та бізнес-застосувань Dell Pro 15 Essential.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 235.6 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | PV15250_RPLU_005_P |
| Мoдель | Dell Pro 15 Essential |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics, Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 076 ₴






