
Материнська плата Msi MAG B850 TOMAHAWK WIFI AM5 4DDR5 ATX (KBMSIAA8x850A04)
13 478 ₴
- В наявності
- Код: 190670218
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MSI MAG B850 TOMAHAWK WIFI материнская плата AMD B850 Разъем AM5 ATX. MSI MAG B850 TOMAHAWK WIFI. виробник процессора: AMD, Разъем процессора: Разъем AM5, Процессор: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Поддерживаемые типы памяти: DDR5-SDRAM, Максимальная емкость памяти: 256 ГБ, Тип слотов памяти: DIMM. Поддерживаемые интерфейсы жестких дисков: M.2, Micro SATA III, Поддерживаемые типы дисков: HDD & SSD, Уровни RAID: 0, 1, 10. Тип интерфейса сети Ethernet: 5 Gigabit Ethernet, Основной стандарт Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), Стандарты Wi-Fi: 802.11a,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 304.8 мм |
| Інші характеристики | Wi-Fi, Подсветка LED |
| Код виробника | KBMSIAA8X850A04 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми на задній панелі | 1 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4 |
| Формат плати | ATX |
| Ширина | 243.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 478 ₴






