
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503 90NX0801-M05N60 15,6" WUXGA IPS i5-13420H 16GB 512GB Win11 Pro 3OS B1503CVA-S75100X
44 735 ₴
- В наявності
- Код: 190692209
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS ExpertBook B1 – створений для бізнесуASUS ExpertBook B1 це легкий, витривалий бізнес-ноутбук з процесором Intel® Core™ i5, спроектований для ефективної роботи в офісі та в подорожі. Функції AI, такі як ExpertMeet, Copilot в системі Windows та зменшення шуму AI, покращують онлайн-зустрічі та щоденні завдання. Тривала обгортка класу військових, багатий набір портів, швидке Wi-Fi до 6E та розвинуті засоби безпеки дбають про надійність, безпеку даних та високу продуктивність кожного дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.71 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 мм |
| Глибина | 232 мм |
| Код виробника | B1503CVAS75100X |
| Мoдель | B1503CVA-S75100X |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics, Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 735 ₴






