
Док-станція Dell Pro Thunderbolt 5 Dock WD25TB5 210-BTHZ
23 728 ₴
- В наявності
- Код: 190692224
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Dell Pro Thunderbolt 5 Dock - WD25TB5. Подолайте інтенсивні навантаження завдяки найпотужнішій станції докування Thunderbolt 5, що пропонує до 300 Вт потужності. Збільшуйте продуктивність AI. Максимізуйте ефективність комп'ютера AI завдяки найпотужнішій в галузі станції докування Thunderbolt 5 і запускайте інструменти Gen AI на навіть чотирьох дисплеях 4K 120 Гц. Завдяки Extended Power Range постачайте до 300 Вт через один кабель USB-C, щоб живити навіть найпотужніші комп'ютери AI, а сучасні порти забезпечують широкий зв'язок. Прискорте управління. Забезпечує найвищу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 210-BTHZ |
| Марка | Dell |
| Роз'єм Kensington | 1 |
| Тип | Док-станції |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 728 ₴




