
Ноутбук Asus TUF Gaming F16 16" Core 5 16GB 512GB Win11 FX607VJBRL143W
51 783 ₴
- В наявності
- Код: 190716132
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2.20-4.80 GHz, 12MB кеш). Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 5600 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 64 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/1. Диск.: 512 GB SSD M.2 PCIe. Варіанти додавання дисків.: Можливість монтажу диска M.2 PCIe (монтажні елементи в комплекті). Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 16". Роздільна здатність екрану.: 1920 x 1200 (WUXGA). Частота оновлення екрану.: 144 Hz. Яскравість матриці.: 300 cd/m². Відеокарта.: Intel Iris Xe.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | FX |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 354 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26.7 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Код виробника | FX607VJBRL143W |
| Мoдель | ASUS TUF GAMING F16 |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050, RTX 3500 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 783 ₴






