
Ноутбук Asus ZenBook A14 OLED UX3407QA-QD289W 14" Snapdragon X1-26-100 16GB 512GB Win11 90NB1501M00UN0
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 190730401
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Призначення продукту: Ультралегкий; Універсальний; NPU - Апаратна підтримка AI. Процесор: Qualcomm Snapdragon X (8 ядер, 8 потоків, 3.0 GHz, 30 MB кешу). Оперативна пам'ять: 16 GB (LPDDR5x, 4800 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті: 16 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно): 0/0 (пам'ять вмонтована). Диск: 512 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран: Ні. Тип екрану: Глянцевий, OLED. Діагональ екрану: 14,0". Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA). Яскравість матриці: 400 cd/m². Відеокарта: Qualcomm® Adreno™. Пам'ять відеокарти:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бежевий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 311 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98 |
| Висота | 15.9 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | ASUS ZenBook A14 UX3407 |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | Adreno |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Глянсовий |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴


