
Ультрабук Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 16" Ryzen9 32GB 1TB NoOS 83F2001FPB
122 317 ₴
- В наявності
- Код: 190762441
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Legion Pro 5 16AFR10 R9 9955HX 16 32 1TB 5070 NoOS. Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 – ігровий ноутбук нового покоління. Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 це просунутий ігровий ноутбук, розроблений для користувачів, які очікують максимальної продуктивності, стабільності та сучасних технологій, що підтримують гру та креативну роботу. Конструкція, основана на платформі AMD SoC, використовує процесори серії AMD Ryzen™ 9 9000, забезпечуючи дуже високу кількість ядер і потоків, що призводить до плавної роботи ігор, професійних додатків та багатопотокових завдань. Застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 364.38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 |
| Глибина | 268.06 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Код виробника | 83 |
| Кеш процесора | 64 |
| Мoдель | Legion Pro 5 16AFR10 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Глянсовий |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD M.2 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 165 |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 |
| Частота процесора | 5400 |
| Яскравість матриці | 1100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 317 ₴










