
Ноутбук Acer Swift Go 16 Ultra 7 16GB 1TB Win11 SFG1674NXJNMEP001
72 734 ₴
- В наявності
- Код: 190870065
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Acer Swift Go 16 AI 2K OLED 120Hz | Core Ultra 7 | 16GB | 1TB NVMe | W11. Шукаєш легкий, продуктивний ноутбук для роботи, навчання та розваг? Acer Swift Go 16 AI - це сучасний Copilot+ PC з процесором Intel Core Ultra 7 та спеціалізованим блоком AI (NPU), який забезпечує високу продуктивність, тривалий час роботи від батареї та екран OLED. 💻 Найважливіші параметри. ✅ Процесор: Intel Core Ultra 7 (Серія 2) 256V (2.2 GHz / до 4.8 GHz, 12 MB cache, 8 ядер). ✅ AI / NPU: Intel AI Boost – до 47 TOPS (разом CPU+GPU+NPU до 115 TOPS). ✅ Графіка: Intel Arc Graphics 140V – до 64 TOPS. ✅.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.52 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | SFG1674NXJNMEP001 |
| Мoдель | Acer Swift SF16-51 |
| Марка | Acer |
| Мультимедіа | Динаміки, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 734 ₴

