
Ноутбук Asus ProArt P16 H7606WM-RJ044X Copilot+ PC 16" AI Ryzen 9 HX 32GB 1TB Win11 90NB15L1M00570
151 648 ₴
- В наявності
- Код: 190873256
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS ProArt P16. потужність для креативності, де б ти не був. Познайомся з ноутбуком ProArt P16 – твоїм найкращим асистентом для креативної роботи – в студії та в подорожі. Сенсорний OLED екран забезпечує високу точність відтворення кольорів і бездоганну вірність до друку, а універсальний набір портів вводу/виводу дозволяє безперешкодно підключати всі периферійні пристрої. Цей ноутбук з сертифікацією NVIDIA® Studio оснащений графічним процесором GeForce RTX™ серії 50 у версії для ноутбуків, забезпечуючи потужну продуктивність для обробки графіки та AI. Додатково він оснащений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.85 |
| Висота | 17.3 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | ProArt P16 OLED H7606WM |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки, Сенсорний екран, Читач карт пам'яті |
| Оперативна пам'ять | 32 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2880 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 648 ₴




