
Ноутбук Dell 15 DC15250 15,6" i7 16GB 1TB Win11 DC15250_RPLU_007_M_HOM
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 190894658
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DELL DC15250 Intel® Core™ i7 i7-1355U Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home UK міжнародний Платина, Срібний. DELL DC15250. Тип продукту: Laptop, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: Intel® Core™ i7, Модель процесора: i7-1355U. Діагональ екрану: 39,6 cm (15.6"), Тип HD: Full HD, Роздільна здатність: 1920 x 1080 px. Оперативна пам'ять: 16 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR4-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 1 TB, Носії: SSD. Модель графічної карти вбудована: Intel® UHD Graphics. Встановлена операційна система: Windows 11 Home.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.94 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | DC15250_RPLU_007_M_HOM |
| Мoдель | 15 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 1 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴






