
Материнська плата Msi Pro B850M-A WiFi PZ (PROB850MAWIFIPZ)
13 038 ₴
- В наявності
- Код: 190935267
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MSI AM5 PRO B850M-A WIFI PZ M-ATX AMD B850 Gniazdo AM5 micro ATX. MSI AM5 PRO B850M-A WIFI PZ M-ATX. Виробник процесора: AMD, Сокет процесора: Сокет AM5, Процесор: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Підтримувані типи пам'яті: DDR5-SDRAM, Максимальна ємність пам'яті: 256 GB, Тип слотів пам'яті: DIMM. Підтримувані інтерфейси жорстких дисків: M.2, Підтримувані типи дисків: HDD & SSD, Рівні RAID: 0, 1, 10. Тип інтерфейсу мережі Ethernet: 5 Gigabit Ethernet, Основний стандарт Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be), Стандарти Wi-Fi: 802.11a, 802.11b,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 243.8 мм |
| Інші характеристики | Wi-Fi |
| Код виробника | PROB850MAWIFIPZ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Мoдель | PRO B850M-A WIFI PZ |
| Максимальна місткість пам'яті | 256 |
| Марка | MSI |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Підтримка RAID | Да |
| Роз'єми відеокарти | 1 |
| Роз'єми на задній панелі | 1 |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Типи роз'ємів для накопичувачів | 4 |
| Формат плати | ATX |
| Ширина | 243.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 038 ₴




