
Ноутбук Acer Nitro 18 AI AN18-61-R070 Ryzen7 18"/Ryzen7/16GB/1TB/Win11 NHQY6EP002
94 533 ₴
- В наявності
- Код: 190937632
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: AMD Ryzen™ AI 7 350 (8 ядер, 16 потоків, 2.00–5.00 GHz, 24 MB кеш). Оперативна пам'ять.: 16 GB (DDR5, 4800 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 64 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 2/1. Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 18". Роздільна здатність екрану.: 2560 x 1600 (WQXGA). Частота оновлення екрану.: 165 Hz. Яскравість матриці.: 300 cd/m². Відеокарта.: AMD Radeon™ 860M; NVIDIA GeForce RTX 5060. Макс. потужність відеокарти (TGP).: 115 W. Пам'ять картки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | NHQY6EP002 |
| Мoдель | AN18-61 |
| Марка | Acer |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 533 ₴

