
Ноутбук Dell 14 DC14255 14" Ryzen 7 16GB 512GB Win11 (DC14255_HWK_553)
56 671 ₴
- В наявності
- Код: 191205067
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DELL 14 DC14255 - Ryzen 7 250 | 14" | 16GB | 512GB | Win11 | Підсвічування клавіатури | Чорний - ✔️ Чудові ціни, ✔️ покупки в розстрочку, ✔️ відгуки, ✔️ специфікація, ✔️ та отримання в магазинах Комп'ютронік!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69 |
| Висота | 1.69 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | DC14255_HWK_553 |
| Мoдель | Dell 14 DC14255 |
| Марка | Dell |
| Модель відеокарти | Radeon 780M |
| Мультимедіа | Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 671 ₴






