Доставка зі складу 5-10 днів. Процесор Intel Core i3-1215U 12-го покоління з 6 ядрами (4 продуктивних, 2 ефективних). Кеш пам'яті 10 МБ типу Smart Cache. Максимальна тактова частота 4,4 ГГц, база 15 Вт, турбо 55 Вт. Вбудована відеокарта Intel, дедикованої відеокарти немає. Оперативна пам'ять 8 ГБ, накопичувач SSD 256 ГБ. Дисплей 15,6 дюймів. Операційна система Windows 11.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 232.5 мм |
| Код виробника | F1502ZASH34 |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Камера, Мікрофон |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Windows 10, Windows 11, Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





