
Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H 16" Ryzen 9 64GB 2TB Win11 83RU000LPB
224 277 ₴
- В наявності
- Код: 191588509
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H 16" Ryzen 9 RTX5080 64GB/2TB. Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H. це флагманський ігровий ноутбук і робоча станція в одному, створений для гравців і професіоналів, які очікують найвищої продуктивності в компактній, 16-дюймовій формі. Ноутбук оснащений. процесором AMD Ryzen 9 9955HX3D. у поєднанні з. графічною картою GeForce RTX 5080 16GB., забезпечуючи екстремальну обчислювальну потужність, плавність у іграх AAA та підтримку професійних додатків. 16-дюймовий екран WQXGA OLED 240Hz. з яскравістю. 500 ніт. і покриттям LBL Glossy гарантує ідеальні кольори, контраст і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 364 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.56 |
| Висота | 26.7 мм |
| Глибина | 27.5 мм |
| Код виробника | 83 |
| Мoдель | Legion Pro 7 16AFR10H |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5080 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 2 |
| Оперативна пам'ять | 64 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Глянсовий |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 277 ₴






