
Ноутбук Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 14"/Ryzen5/16GB/512GB/Win11 82XX00K2PB
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 191732736
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Призначення продукту.: Універсальні. Процесор.: AMD Ryzen™ 5 7430U (6 ядер, 12 потоків, 2.30–4.30 GHz, 19 MB кешу). Оперативна пам'ять.: 16 GB (LPDDR4x, 4266 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 16 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 0/0 (пам'ять вмонтована). Диск.: 512 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран.: Так. Тип екрану.: Глянцевий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 14,0". Роздільна здатність екрану.: 1920 x 1200 (WUXGA). Яскравість матриці.: 300 cd/m². Відеокарта.: AMD Radeon™ Graphics. Пам'ять відеокарти.: Спільна пам'ять. Звук.:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Ширина | 313 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.8 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 82 |
| Мoдель | IdeaPad Flex 5 14ABR8 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Динаміки, Сенсорний екран, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴










