
Ноутбук Asus TUF Gaming A14 14" Ryzen7 16GB 1TB NoOS FA401UMRG014
70 359 ₴
- В наявності
- Код: 191867925
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Процесор.: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3.80–5.10 GHz, 24 MB кешу). Оперативна пам'ять.: 16 GB (LPDDR5x, 7500 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті.: 16 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно).: 0/0 (пам'ять паяна). Диск.: 1000 GB SSD M.2 PCIe. Варіанти додавання дисків.: Можливість монтажу диска M.2 PCIe (монтажні елементи в комплекті). Сенсорний екран.: Ні. Тип екрану.: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану.: 14,0". Роздільна здатність екрану.: 2560 x 1600 (WQXGA). Частота оновлення екрану.: 165 Hz. Відеокарта.: AMD Radeon™ 780M;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 311 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Код виробника | FA401UMRG014 |
| Кількість відеопам'яті | 8 GB |
| Мoдель | TUF Gaming A14 FA401UM-RG014 |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 359 ₴






