
Ноутбук Asus Vivobook 15 15,6" Core i5 16GB 512GB X1504VABQ2911
30 534 ₴
- В наявності
- Код: 191990353
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS Vivobook 15. Кожен день буде чудовим. Зробіть повсякденні завдання чимось особливим – з ноутбуком Vivobook 15, необхідним інструментом для ефективної роботи в будь-якому місці. Він також надзвичайно зручний у використанні завдяки можливості розкласти екран на 180° і фізичній шторці веб-камери. ASUS Antimicrobial Guard Plus захищає найчастіше торкаються поверхні від шкідливих бактерій, піклуючись про ваше здоров'я. З ноутбуком Vivobook 15 кожен день буде приємнішим! Висока потужність, коли вона вам потрібна. Використовуючи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Код виробника | X1504VABQ2911 |
| Мoдель | X1504VA-BQ2911 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 534 ₴










