
Ноутбук Asus TUF Gaming FA401UM-RG010W 14" Ryzen7 16GB 512GB Win11 90NR0KR1M000D0
96 422 ₴
- В наявності
- Код: 192058406
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Тип пристрою: Ноутбук. Серія / родина: TUF Gaming. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Встановлений процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (3.8GHz / 5.1GHz; 8 ядер / 16 потоків; 45W). Кількість ядер / потоків: 8 / 16. Тип матриці: IPS (In-Plane Switching). Діагональ екрану: 14.00 дюймів. Оптимальна роздільна здатність: 2560 x 1600 (WQXGA) пікселів. Покриття екрану: Матове (Matt, non-glare). Сенсорний: Ні. Операційна система: Microsoft® Windows 11 Home UK 64-bit. Тип пам'яті: LPDDR5x-7500. Встановлена пам'ять (ГБ): 16. Максимальний обсяг пам'яті: 16 ГБ. Кількість слотів пам'яті / вільні: 0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 311 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | 90 |
| Мoдель | TUF Gaming A14 FA401UM-RG010W |
| Марка | ASUS |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 422 ₴

