
Ноутбук Asus VivoBook S14 S3407VA-LY076W 14" Core 5 16GB 512GB Win11 S3407VALY076W
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 192172149
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ASUS Vivobook S 14 (S3407VA) забезпечує надійну продуктивність і безпроблемну мобільність професіоналам та домашнім користувачам, які цінують швидкість, чіткість і продуктивність. Його тонка, легка конструкція полегшує збереження ефективності, де б не завів вас день. Спрощені процеси роботи завдяки інструментам AI Windows Завдяки функціям, що підтримуються AI, вбудованим у систему Windows, ви можете легше організовувати завдання, вдосконалювати контент і залишатися зосередженим протягом усього дня. Тонкий і портативний для використання в подорожах Легкий і зручний для перенесення, Vivobook S 14 був.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.39 |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Код виробника | S3407VALY076W |
| Мoдель | ASUS VIVOBOOK S14 |
| Марка | ASUS |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип пристрою | Споживчі |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴










