
Жорсткий диск WD 3.5 20 TB WD202KFGX
53 990 ₴
- В наявності
- Код: 192232138
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Диск WD Red Pro™ WD202KFGX 20TB 3,5" 7200 512MB SATA III NAS. Диск HDD WD Red Pro 20TB 3,5 7200RPM 512MB SATA III NAS WD202KFGX — продуктивність і ємність для систем NAS. Пропонуємо Диск HDD WD Red Pro 20TB 3,5 7200RPM 512MB SATA III NAS WD202KFGX — рішення, розроблене з урахуванням професійних середовищ NAS. Модель WD202KFGX пропонує до 20 ТБ ємності, що дозволяє консолідувати великі обсяги даних, резервних копій і мультимедійних бібліотек. Швидкість обертання 7200 RPM і великий буфер 512 MB забезпечують швидкі читання та записи, що сприяє плавній обробці багатьох.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.1 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 147 мм |
| Місткість | 20 |
| Інтерфейс | SATA3 |
| Кеш | 512 |
| Мoдель | HDD |
| Марка | WD |
| Призначення | Сервери/NAS |
| Швидкість обертання | 7200 |
| Формат | 3,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 990 ₴

