
Ноутбук HP 17-cn4007nw 17,3" Core7 16GB 512GB Win11 CX5H6EA
44 341 ₴
- В наявності
- Код: 192441620
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Призначення продукту: Універсальні. Процесор: Intel® Core™ 7 150U (10 ядер, 12 потоків, 1.20-5.40 GHz, 12MB кеш). Оперативна пам'ять: 16 GB (DDR4, 3200 MHz). Кількість слотів пам'яті (всього / вільно): 1/0. Диск: 512 GB SSD M.2 PCIe. Сенсорний екран: Ні. Тип екрану: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану: 17,3". Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD). Яскравість матриці: 300 cd/m². Відеокарта: Intel UHD Graphics. Пам'ять відеокарти: Спільна пам'ять. Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони. Веб-камера: Full.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.08 |
| Висота | 20.6 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Код виробника | 17 |
| Мoдель | HP 17 |
| Марка | HP |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип пристрою | Споживча |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 341 ₴


