
Ноутбук HP 17-cn4009nw 17,3" Core5 16GB 512GB Win11 CX5H9EA
42 704 ₴
- В наявності
- Код: 192482978
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP 17-cn4009nw, Intel Core 5, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 px, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home. Створений з думкою про більшу площу екрану та надійність роботи. Збільште комфорт використання завдяки ноутбуку HP з діагоналлю 17,3 дюйма – виготовленому з урахуванням екологічності з перероблених пластикових матеріалів[1], з ергономічними петлями, екраном високої роздільної здатності, вузькою рамкою та потужним процесором Intel[2], які забезпечать зручну для очей та екологічну продуктивність в елегантному корпусі. HP 17-cn4009nw. Тип продукту: Ноутбук, Конструкція: Clamshell. Тип процесора:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 401 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.08 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Код виробника | CX5H9EA |
| Мoдель | HP 17 |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 704 ₴


