
Ноутбук HP 255R G10 15,6 дюймів Ryzen5 16GB 512GB без ОС AD1U9ET
26 991 ₴
- В наявності
- Код: 192779933
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP 255R G10 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Free DOS Сріблястий. HP 255R G10. Тип продукту: Laptop, Конструкція: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen™ 5, Модель процесора: 7535U, Тактові частоти процесора: 2,9 GHz. Діагональ екрану: 39,6 cm (15.6"), Тип HD: Full HD, Роздільна здатність: 1920 x 1080 px. Оперативна пам'ять: 16 GB, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon 660M. Встановлена операційна система: Free DOS. Колір продукту: Сріблястий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.66 |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Код виробника | AD1U9ET |
| Мoдель | 255 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon 660M |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 991 ₴






