
Ноутбук HP 255R G10 15,6" Ryzen5 8GB 512GB без ОС B9YQ1ET
27 745 ₴
- В наявності
- Код: 192779934
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HP 255R G10, AMD Ryzen™ 5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 px, 8 GB, 512 GB, Free DOS. Потужність AMD та продуктивність DDR5 за вигідною ціною прискорять роботу. Ноутбук HP 255R 15,6 G10 " забезпечує необхідні бізнес-функції в тонкому та легкому корпусі, який можна всюди брати з собою. Потужний процесор AMD[2], надшвидка пам'ять DDR5 та різні варіанти накопичувачів були розроблені з думкою про продуктивність – а все це за дуже доступною ціною. HP 255R G10. Тип продукту: Ноутбук, Форм-фактор: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen™ 5, Модель процесора: 7535U. Діагональ екрану: 39,6 см (15.6"),.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.66 |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Код виробника | B9YQ1ET |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Radeon 660M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Оперативна пам'ять | 8 |
| Операційна система | Без системи |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Бізнесові |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 745 ₴

