
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1072nw 16" Ultra5 16GB 512GB без ОС CW9Y9EA
39 911 ₴
- В наявності
- Код: 192918644
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Технічні характеристики. Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка AI; Універсальні. Процесор: Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 ядер, 14 потоків, 1.30-4.80 GHz, 12MB кеш). Оперативна пам'ять: 16 GB (LPDDR5, 7467 MHz). Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті: 16 GB. Кількість слотів пам'яті (всього / вільно): 0/0 (пам'ять вмонтована). SSD диск M.2 PCIe: 512 GB. Сенсорний екран: Ні. Тип екрану: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану: 16". Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA). Яскравість матриці: 300 cd/m². Відеокарта: Intel® Graphics. Пам'ять відеокарти: Спільна пам'ять. Звук:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.77 |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Код виробника | 16 |
| Мoдель | HP OmniBook 5 LaptopAI |
| Марка | HP |
| Матеріал | Метал |
| Мультимедіа | Динаміки, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Відома |
| Об'єм жорсткого диска | 512 |
| Оперативна пам'ять | 16 |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1 |
| Роздільна здатність екрана | 1920 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 911 ₴




