
НР Жорсткий диск HP 300GB SAS 15K 2.5" (C8S61A) серверний
14 990 ₴
- В наявності
- Код: 25009283
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жорсткий диск HP Enterprise 300GB hot-swap призначений для серверних систем. Модель C8S61A з інтерфейсом SAS-2, форм-фактором 2.5" SFF (Small Form Factor). Швидкість обертання 15000 об/хв забезпечує високу продуктивність. Диск підтримує гарячу заміну (hot-swap), що дозволяє замінити його без зупинки системи. Гарантія 3 роки. Країна походження: Японія. EAN: 4514953621886.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | SCSI |
| Призначення | Для сервера |
| Сумісність інтерфейсу | SAS |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 300 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | C8S61A |
| Підтримка гарячої заміни | Да |
| Швидкість обертання | 15000 |
| Тип інтерфейсу SAS | SAS-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 990 ₴

