
Удлинитель HDMI ATEN VE812 по кабелю Cat 5 100м 4K
23 538 ₴
- В наявності
- Код: 26318376
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Удлинитель HDMI ATEN VE812 призначений для передачі відео та аудіосигналу по одному кабелю Cat 5 на відстань до 100 метрів. Підтримує розширення 4K Ultra HD (3840x2160) при частоті 60 Гц, а також 1080p при 60 Гц на максимальній відстані 100 м. Обладнаний інтерфейсом HDMI, підтримує 3D відео та технологію HDCP. Передає відео та аудіосигнал. Напруга живлення 5.3VDC (1.9W-4.5W). Чорний колір. Компактний розмір: 14.17 x 10.30 x 3.00 см, вага 0.4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATEN |
| Стан | Новий |
| Тип | Подовжувач |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Deep Color | Да |
| Вага | 0.4 |
| Вага паковання | 1.431 |
| Входи | Відео, Аудіо |
| Висота | 14.17 мм |
| Висота паковання | 200 |
| Глибина | 3 мм |
| Глибина паковання | 290 |
| Інтерфейс | HDMI |
| Максимальна роздільна здатність | 3840 |
| Максимальна відстань передавання | 100 |
| Мoдель | VE812-AT-G |
| Напруга живлення | 5.3 |
| Підтримка 3D | Да |
| Підтримка HDCP | Да |
| Підтримка відео 1080p | 1080 |
| Споживана потужність | 1.9 |
| Роздільна здатність екрана | 4 |
| Тип кабелю під'єднання | Cat 5 |
| Частота оновлення за 4K | 60 |
| Ширина | 10.3 мм |
| Ширина паковання | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 538 ₴

